Grafika strony O firmie
Godziny otwarcia: poniedziałek - piątek 8:00 - 16:00

O firmie

Mam ogromną przyjemność powitać Cię w AZ Custom Garage. Stworzyliśmy kompleksowy warsztat samochodowy, abyś w jednym miejscu i czasie mógł skorzystać z profesjonalnych usług. Mając na uwadze fakt, że czas jest nieocenioną walutą, przygotowaliśmy miejsce, w którym rozwiążemy Twoje wszystkie problemy związane z samochodem. Niezależnie czy jesteś klientem indywidualnym, czy biznesowym, zaopiekujemy się Twoim autem, abyś mógł w tym czasie zająć się swoimi sprawami.

Door to Door
Mamy świadomość, że są sytuacje, w których auto kompletnie zawodzi, dlatego wychodząc na przeciw oczekiwaniom, świadczymy usługę Door to Door. Przyjedziemy po samochód, przetransportujemy go do warsztatu, naprawimy, a następnie przewieziemy w miejsce, z którego go odebraliśmy. Pamiętaj, że dbamy o Twój czas, dlatego wszelkie formalności załatwimy telefonicznie lub mailowo.

Mobilny serwis mechaniczny
Zepsuł Ci się samochód i nie wiesz jak go naprawić, ale czas Cię goni! Zadzwoń! Przyjedziemy i naprawimy usterkę na miejscu. Usługa dotyczy zdarzeń w obrębie do 50 km od Elbląga.

Powiedzieli o nas

  • Szybka sprawa diagnoza i naprawa. Polecam

  • Super fachowa obsługa polecam